Перша Асоціація ОСББ в місті Кременчук — розпочала свою роботу!

received_1436063889790205 (1)

 

Журналіст: Андрій Пашинський: Ткаченко Олександр і Плескач Анатолій розкажіть читачам цієї статті, жителям нашого міста, як вам прийшла ідея створення першої Асоціації «ОСББ Кременчука», які перспективні плани на найближче майбутнє, Що ви вже зробили за цей тиждень як була створена Перша Асоціація «ОСББ Кременчука», скільки будинків об’єднує на сьогодні Асоціація «ОСББ Кременчука» і планується розширення Асоціації «ОСББ Кременчука», можуть вступати в Асоціацію «ОСББ Кременчука» інші ОСББ м.Кременчука, буде Асоціація «ОСББ Кременчука «вести діалог з міською владою і співпрацювати в різних проектах з в’язаних з ОСББ в місті?

Голова правління Асоціації «ОСББ Кременчука» Ткаченко Олександр: Ідея створення Асоціації нас з Анатолієм не покидала з перших днів як ми створили перший наш проект ОСББ «Карнаухова Б-15», це було жовтень 2015 року, з тих пір ми, заразилися цією ідеєю! По перше! Коли ми створили перший наш ОСББ «Карнаухова Б-15», хочу підкреслити, коли Я кажу  ми создавалі- Я, маю на увазі, всіх наших жителів нашого будинку які нам довірилися і підтримали нашу команду, без них зараз не було б нашої Асоціації «ОСББ Кременчука «адже ОСББ» Карнаухова Б-15 «було відправною точкою до створення Асоціації» ОСББ Кременчука «.

Журналіст: Андрій Пашинський: Скільки будинків об’єднує на сьогодні Асоціація «ОСББ Кременчука» і планується розширення Асоціації «ОСББ Кременчука», можуть вступати в Асоціацію «ОСББ Кременчука» інші ОСББ м.Кременчука?

Заступник голови Асоціації «ОСББ Кременчука» Плескач Анатолій
Кількість членів Асоціації на сьогодні становить 7- ОСББ, найближчим часом воно збільшиться до 10 — ОСББ.
Про розширення Асоціації «ОСББ Кременчука» говорить її назва «ОСББ Кременчука»,
будь-який з ОСББ Кременчука може стати членом Асоціації «ОСББ Кременчука», для цього в першу чергу необхідно бажання самого ОСББ.

Журналіст: Андрій Пашинський: Скажіть чи буде Асоціація «ОСББ Кременчука» вести діалог з міською владою і співпрацювати в різних проектах з в’язаних з ОСББ в місті?
Заступник голови Асоціації «ОСББ Кременчука» Плескач Анатолій: Все залежить від наших міських властей і від їх бажання, що ж стосується Асоціації «ОСББ Кременчука» то ми готові до співпраці.

по теме: За допомогою  ГО«ГРОМАДСЬКИЙ СПОЖИВЧИЙ КОНТРОЛЬ» було  встановлено в ОСББ» КАРНАУХОВА Б-15″ ІТП -Вузол.

Журналіст: Андрій Пашинський: Що ви вже зробили за цей тиждень як була створена Перша Асоціація «ОСББ Кременчука», які перспективні плани на найближче майбутнє?

Голова правління Асоціації «ОСББ Кременчука» Ткаченко Олександр
Ми в якійсь мірі, романтики, і всі наші ідеї, здаються на перший погляд божевільні, ідеї з в’язані з поліпшенням якості життя в тих будинках де ми працюємо, в кінцевому підсумку, втілюються в практику і це по справжньому надихає ще більше робити, неможливо можливим!
Що ми вже зробили в такий короткий період! Асоціація «ОСББ Кременчука» в перший тиждень свого існування впровадила заходи щодо зменшення енерго споживання в освітленні, ми встановили в 5 ОСББ більше 145-ти нових плафонів на освітлення, понад 200 LED ламп по 7Wt понад 400 метрів нового кабелю, на суму понад 40,000 тис .грн. при цьому витрата електричної енергії в цих ОСББ знизиться з 8000 тис. Квт до приблизно до 1700Квт. Економія в грошовому еквіваленті становитиме на місяць 10.584грн. як самі бачите, тут є над чим замислитися!
Що торкнеться найближчого майбутнього, то тут можу сказати наступне Асоціація «ОСББ Кременчука» буде брати масштабно, наша мета економія енерго ресурсів в ОСББ, освітлення це перший крок! Зараз ми готуємо вже підготовку до опалювального сезону і в планах на найближчі місяці провести в ОСББ більше 7 зборів з модернізації системи опалення та встановлення ІТП-Вузлів, і масштабний проект утіпленія будинку де вже стоїть ІТП-ВУЗОЛ, використовуючи державну програму кредитування теплих кредитів для ОСББ . Це тільки перші наші кроки до термо модернізації в наших ОСББ!

"АОСББ КРЕМЕНЧУКА" P70602-100556

Журналіст: Андрій Пашинський:

12 comments on “Перша Асоціація ОСББ в місті Кременчук — розпочала свою роботу!”

  1. Go Read Ответить

    MetroClick specializes in building completely interactive products like Photo Booth for rental or sale, Touch Screen Kiosks, Large Touch Screen Displays , Monitors, Digital Signages and experiences. With our own hardware production facility and in-house software development teams, we are able to achieve the highest level of customization and versatility for Photo Booths, Touch Screen Kiosks, Touch Screen Monitors and Digital Signage. Visit MetroClick at http://www.metroclick.com/ or , 121 Varick St, New York, NY 10013, +1 646-843-0888

  2. hop over to this web-site Ответить

    Faytech North America is a touch screen Manufacturer of both monitors and pcs. They specialize in the design, development, manufacturing and marketing of Capacitive touch screen, Resistive touch screen, Industrial touch screen, IP65 touch screen, touchscreen monitors and integrated touchscreen PCs. Contact them at http://www.faytech.us, 121 Varick Street, New York, NY 10013, +1 646 205 3214

  3. Pozycjonowanie Gorzów Ответить

    Thank you for the sensible critique. Me and my neighbor were just preparing to do a little research on this. We got a grab a book from our area library but I think I learned more clear from this post. I’m very glad to see such wonderful information being shared freely out there.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как:
Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On PinterestVisit Us On Linkedin