ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ витрати, що це таке?

ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ витрати, що це таке ?

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ » ГРОМАДСЬКИЙ СПОЖИВЧИЙ КОНТРОЛЬ»- ІНФОРМУЄ МЕШКАНЦІВ м. КРЕМЕНЧУКА

На сьогоднішній день, кожен з нас, якщо у його власності є квартира, або він мешкає у гуртожитку чи є власником нежилого приміщення зіштовхнувся з таким питанням : як сплата коштів за експлуатаційні витрати або за утримання будинку та прибудинкової території.

Платниками цих послуг є власники квартир, нежилих приміщень або мешканці гуртожитку;

Надавачем послуг з утримання будинків і споруд, прибудинкових територій є – КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ, яка і отримує платню за ці послуги.

У разі наявності зауважень до якості наданих послуг, виконаних робіт , власник квартири, нежилого приміщення або мешканець гуртожитку має право:

— викликати представника КЕРУЮЧОЇ КОМПАНІЇ , для складання та підписання акту претензії ,по ненаданим послугам та не виконаним роботам чи неякісним послугам та роботам .

Представник КЕРУЮЧОЇ КОМПАНІЇ повинен з’явитися на такий виклик протягом 2-х робочих днів з дня виклику.

Акт-претензія розглядається КЕРУЮЧОЮ КОМПАНІЄЮ протягом трьох робочих днів.

По результатам такого розгляду повинно бути прийнято рішення про перерахунок вартості платежів , які сплачує власник нерухомого майна , усунуто недоліки зазначені в акті претензії або про відмову у задоволені акту претензії;

У разі необґрунтованої відмови по акту претензії, власник нерухомого майна може звернутись у суд;

— власник нерухомого майна має право звернутись до– КЕРУЮЧОЇ КОМПАНІЇ або до ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ з письмовим зверненням про якість послуг або їх відсутність. Відповідь на таке звернення повинна бути надана не пізніше 30 днів.

У м. Кременчуці відповідають за утримання жилих будинків та прибудинкових територій:

  • ТОВ «Добробит» , тел./факс:3-80-25 /Обслуговує Крюківський р-н міста;

  • ТОВ «Житлорембудсервіс», тел.:31126; 31013/ Обслуговує Автозаводський р-н міста;

  • ПП «Кременчуквисотбуд», тел.:780348/ Обслуговує частково р-н Молодіжного міста.

Для захисту Ваших прав , як платника послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій , для надання допомоги в оформленні актів претензій, звернень по ненаданим та невиконаним роботам, послугам, для захисту прав у суді, Ви можете звертатись ,у м. Кременчуці, до ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ»ГРОМАДСЬКИЙ СПОЖИВЧИЙ КОНТРОЛЬ».

т. 096 257 36 73 т. 050 308 06 75

Партнеры:www.facebook.com/Orangemobitwitter.com/OrangeKremvk.com/ua.nonstophttps://www.linkedin.com,  www.tumblr.comВсе Украинская сеть продаж смартфоновсеть мобильных телефонов,Главный партнерГугл+Гугл плюс, ГлавнаяГСК, НонСтоп

10 comments on “ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ витрати, що це таке?”

  1. corburt erilio Ответить

    Yesterday, while I was at work, my cousin stole my apple ipad and tested to see if it can survive a thirty foot drop, just so she can be a youtube sensation. My apple ipad is now destroyed and she has 83 views. I know this is completely off topic but I had to share it with someone!

  2. DMPK Ответить

    696420 118199Following study a lot of with the content inside your internet internet site now, and i also truly much like your way of blogging. I bookmarked it to my bookmark website list and are checking back soon. Pls take a appear at my internet page also and inform me how you feel. 108910

Добавить комментарий

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On PinterestVisit Us On Linkedin