Що необхідно робити власнику квартири,нежилого приміщення у багатоквартирному будинку у разі якщо сталася аварійна ситуація у будинку,квартирі чи нежилому приміщенню?

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ  «ГРОМАДСЬКИЙ СПОЖИВЧИЙ КОНТРОЛЬ»- ІНФОРМУЄ МЕШКАНЦІВ М.КРЕМЕНЧУКА

Що необхідно робити власнику квартири,нежилого приміщення у багатоквартирному будинку у разі якщо сталася аварійна ситуація у будинку,квартирі чи нежилому приміщенню?

1.Звернутись з заявкою про таку несправність до компанії ,яка надає послуги з утримання жилих будинків та при будинкових територій.

ЧАС ПРИБУТТЯ АВАРІЙНОЇ РЕМОНТНОЇ СЛУЖБИ НА МІСЦЕ АВАРІЇ:

— по заявці СПОЖИВАЧА (послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), АВАРІЙНА РЕМОНТНА СЛУЖБА, з моменту такої заявки , НА МІСЦЕ АВАРІЇ ПОВИНА ПРИЇХАТИ В МЕЖАХ ОДНІЄЇ ГОДИНИ, а у разі надзвичайної ситуації протягом 30 хвилин.

АВАРІЙНО РЕМОНТНА СЛУЖБА ПОВИННА ПРАЦЮВАТИ ЦІЛОДОБОВО!

Заявки, пов’язані з забезпеченням безпеки проживання, усуваються в терміновому порядку.

У разі залиття, аварії квартир ,нежилого приміщення повинно бути складено на протязі 3-х робочих днів відповідний акт :

ЗАТВЕРДЖУЮ

Начальник ЖЕО ______

____________________

(прізвище, ініціали)

М.П.

АКТ

про залиття, аварію, що трапилась на системі центрального опалення, гарячого водопостачання

(або холодного водопостачання)

«___» ____________ 200__ року м. _______

Ми, що нижче підписалися, комісія у складі:

головного інженера виконавця послуг _____________________________

(прізвище, ініціали)

— голови комісії, майстра технічної дільниці __________________, майстра ремонтної дільниці ___________________, слюсаря-сантехніка (слюсаря-електрика) ____________, представників організації, яка відповідно до укладеної угоди обслуговує внутрішньобудинкові системи опалення та гарячого водопостачання, представника власника будинку, будинкового комітету склали цей акт про те, що

«____» __________ 200 _ року в будинку N ____ на вул. (просп., бульв.) _____________ на горищі, у кв. N ___, у підвалі трапилось залиття, аварія на системі центрального опалення (гарячого водопостачання, рушникосушарці),

—————-

(необхідне підкреслити)

_____________________________________________________________________________________________________

(описується, що трапилось і які наслідки (що залито, які обсяги робіт, які ушкодження, які речі ушкоджено)) Причиною залиття, аварії, що трапилась на системі ЦО, ГВС

—————-

(необхідне підкреслити)

(або ХВП), є __________________________________________________________________________________________

(чітко зазначити причини, а саме несанкціоноване втручання мешканців кв. N ___ у роботу системи (заміна радіаторів, трубопроводів, вентилів, рушникосушарок тощо), незадовільне технічне обслуговування систем, передчасний вихід з ладу радіаторів опалення, трубопроводів, вентилів, гнучких підводок та ін.)

Висновки і рекомендації комісії _______________________________________________________________________

(надаються висновки про те, що необхідно зробити, хто заподіяв шкоду та ін.)

Члени комісії: _____________________

(підписи)

З актом ознайомлені мешканці квартир: N ____________________

(підписи)

Телефони аварійних служб компаній,які відповідають за утримання жилих будинків та при будинкових територій у м. Кременчуці:

-​ ТОВ «Добробит»: тел. 3-82-12, 3-84-18, 70-44-36

-​ ТОВ «Житлорембудсервіс»: тел. 3-01-22; 3-31-55; 70-43-55

Згідно до Закону України «Про захист прав споживачів» ,для захисту Ваших прав , як СПОЖИВАЧА (товарів, робіт та послуг) , Ви можете звертатись до ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ»ГРОМАДСЬКИЙ СПОЖИВЧИЙ КОНТРОЛЬ».

-​ т. 096 257 36 73 ; т. 050 308 06 75

6 comments on “Що необхідно робити власнику квартири,нежилого приміщення у багатоквартирному будинку у разі якщо сталася аварійна ситуація у будинку,квартирі чи нежилому приміщенню?”

  1. corburt erilio Ответить

    Do you mind if I quote a couple of your posts as long as I provide credit and sources back to your site? My blog site is in the exact same niche as yours and my visitors would really benefit from a lot of the information you present here. Please let me know if this ok with you. Thanks!

  2. iraqi coehuman Ответить

    649369 940472Aw, i thought this was quite a very good post. In concept I would like to devote writing such as this moreover — spending time and actual effort to produce a fantastic article but exactly what do I say I procrastinate alot by no indicates manage to get something done. 49582

Добавить комментарий

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On PinterestVisit Us On Linkedin